Kateřina Fousková

Absolventka střední soukromé kosmetické školy v Olomouci, obor kosmetolog (1994-1997).

Své první studio jsem otevřela už v roce 1998 a v roce 2006 jsem přivítala první klientky v novém prostoru, na současné adrese studia Lanèche.

Pracovala jsem jako firemní kosmetička značek Selvert a Juvena. Zakládala jsem učební obor kosmetička na přerovské škole služeb a učila budoucí kosmetičky.

V roce 2005 jsem odjela na světovou výstavu do Itálie a tam se zrodila má láska ke značce Lanèche. Fascinuje mě její filozofie a zejména účinnost. Spojení pravidelné salónní a domácí péče mi dává smysl a neustále mě přesvědčuje o dobré cestě, na kterou se se svými klientkami dáváme.

Dobré kosmetické ošetření pleti je záležitostí znalostí a vědomostí a proto se snažím o neustálé sebevzdělávání. Mám za to, že s klientkou jdeme ke stejnému cíli, ke krásné a zdravé pleti. Tento cíl stojí na pevných základech správné péče o pleť doma i v kosmetickém studiu.

Svůj osobní život dělím mezi svou rodinu, zahrádku, přátele a malování obrazů.

Hana Bartlová

Absolventka Střední odborné školy místního hospodářství v Hradci Králové, obor kosmetička (1990-1995).

Po absolvování nástavby pomaturitního studia v oboru podnikatel mi již nic nebránilo samostatně pracovat.

Podnikání jsem zahájila v roce 1996 ve svém rodném Hradci Králové.

Když mě v roce 2001 životní cesta zavála do Přerova, na pár let jsem práci přerušila, abych přivedla na svět dvě dcery a opět jsem se mohla vrátit k mé milované kosmetice.

Od roku 2008 dodnes působím v kosmetickém studiu Lanèche. Tato značka mi učarovala svou jednoduchostí a zároveň účinností. Při péči o pleť mých klientek kladu důraz především na správnou diagnostiku pleti, od které se odvíjí vhodný typ ošetření. Pokožka tak má dostatečnou hydrataci a výživu a zároveň působí zdravě a čistě bez zbytečného zatížení velkým množstvím produktů.

Kromě práce a rodiny jsou mými koníčky letní í zimní sportovní aktivity, ráda si zahraji na klavír, zabrnkám na kytaru a před spaním se odměňuji četbou knihy.

Přesunout se na začátek